روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در همایش هم اندیشی به مناسبت بزرگداشت هفته نیروی انتظامی که حضور هیأت رئیسه دانشگاه و جمعی از اساتید و فرماندهی نیروی انتظامی و همراهان، در این واحد دانشگاهی برگزار گردید ، پیرامون مسائل مختلف از جمله آسیبهای اجتماعی و راههای مقابله با آن بحث و تبادل نظر گردید .

در این همایش حیدری نوری ریاست واحد ، طی سخنانی با مدد از روایات بیان داشتند دو نعمت الهی اهمیتش پوشیده و مجهول است ، یکی امنیت و دیگری سلامت که در این رابطه ابعاد امنیت و عوامل تامین کننده آن از اهمیت ویژه ای برخوردارند و برادران نیروی انتظامی اعم از فرماندهان و پرسنل نقش بسزایی در این مقوله دارند و در سایه امنیت و آسایش ، نوآوری و خلاقیت و بروز توانمندیهای افراد جامعه صورت می گیرد . وی در بخشی از سخنان خود به همکاری بسیار خوب نیروی انتظامی اشاره نمود  و مراتب سپاس و تقدیر دانشگاه را از آنان اعلام نمود .

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ساوه طی سخنانی بیان داشت امنیت از ضروری ترین نیازهای جامعه می باشد و هرگونه نا امنی و وجود آسیب های اجتماعی برای نیروی انتظامی ناخوشایند است و نیروی انتظامی در این هفته با برگزاری میزگردها با اساتید و دانشجویان دانشگاههای مختلف شهرستان و نیز برگزاری نمایشگاههای مختلف اقدام به اطلاع رسانی و ارتقاء سطح آگاهی مردم نموده است .

در این همایش اساتید حاضر در جلسه ضمن بیان نظرات و ارائه پیشنهادات درخواست استمرار این جلسات را نمودند و لازم دانستند اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در سطح وسیع تر برای پدران و مادران دانشجویان نیز صورت گیرد .

این جلسه بمدت 2 ساعت به طول انجامید مطالب بسیار ارزشمندی مطرح گردید .ونتایج خوبی حاصل گردید.

| چهارشنبه ٢٠ مهر ۱۳٩٠ | ٩:۱٧ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com