روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود آموزشکده سما واحد ساوه با حضور حیدری نوری ریاست واحد ، مهندس آقامیری رئیس آموزشکده سما در محل سالن اجتماعات این آموزشکده برگزار شد.

در این جلسه پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ، حیدری نوری ضمن عرض خیرمقدم و تبریک به دانشجویان به تبیین خدمات دانشگاه آزاد اسلامی پرداختند و اعلام نمودند امکانات دانشگاه در صورت نیاز در اختیار آموزشکده قرار می گیرد . وی در ادامه به موفقیت دانشجویان در تیمهای دانشگاه اشاره و بیان داشتند : دانشجویان در دوره کاردانی نیز می توانند با تلاش و جدیت برای میهن عزیزمان افتخار آفرین باشند.

در ادامه مهندس آقامیری نیز ضمن خیرمقدم ، شروع سال تحصیلی جدید را تبریک گفته و به بیان برخی از فعالیتهای سما در طول بیست سال اخیر اشاره و افزودند : آموزشکده سما واحد ساوه در هجدهمین سال فعالیت خود در سطح کشور به عنوان واحد بزرگ دارای بیش از 11 هزار مترمربع ساختمان و مجهز به کلیه آزمایشگاهها و کارگاهها در آموزش نیروی انسانی متخصص و ماهر فعال است.

وی در ادامه به برگزاری جشنواره علمی ، فرهنگی در سما اشاره نموده و افزود : زمینه رشد و پیشرفت کلیه دانشجویان در سما واحد ساوه مهیا می باشد که در صورت تلاش و جدیت ، دانشجویان می توانند به موفقیتهای بزرگی دست یابند .

در ادامه جلسه مهندس ابراهیمی معاون آموزشی و پژوهشی آموزشکده به بیان مسائل آموزشی و پژوهشی از قبیل انتخاب واحد ، شروع کلاسها ، امتحانات و ... پرداختند و سپس جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد و به کلیه سئوالات دانشجویان پاسخ لازم ارائه گردید.

لازم بذکر است در ابتدای مراسم بسته های فرهنگی حاوی خودکار ، بروشور و ویژه نامه بیستمین سال فعالیت سازمان سما به دانشجویان اهداء گردید.

| چهارشنبه ٢٠ مهر ۱۳٩٠ | ٩:۱٩ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com