روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه که در سالن تربیت بدنی دانشگاه با حضور بیش از 2000 نفر از دانشجویان جدید الورود باتفاق اولیاء آنان تشکیل شد پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ، پیام ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی قرائت گردید سپس ریاست و معاونین و روسای دانشکده ها با معرفی مجری برنامه و تشویق دانشجویان در جایگاه قرار گرفتند .

ابتدا حیدری نوری ریاست واحد طی سخنانی ضمن  بیان ارزش علم و دانش حضور دانشجویان جدید الورود را تبریک گفته و اظهار امیدواری نمودند که با همکاری و تعامل هر چه بیشتر بتوانیم اهداف این نهاد مقدس را که برآمده از انقلاب اسلامی است را تحقق بخشیم.

وی بیان داشتند  دانشگاه آزاد اسلامی مولود فرهنگی انقلاب و افتخاری است برای نظام مقدس اسلامی که با عنایت حضرت امام(ره) و حمایت مقام معظم رهبری(مد ظله) تاسیس شد و در سطح جهان به رسالت واقعی خویش عمل نموده و حتی فرا تر از مرزهای ایران اسلامی بستر مناسب برای دوستداران دانش و علم ایجاد نموده است . در ادامه از دانشجویان خواستند در دانشگاه ضمن کسب علم و دانش به فضیلتهای اخلاقی و شئونات دانشگاهی توجه بیشتر نموده و تلاش نمایند فضای معنوی دانشگاه را تقویت نمایند .

در این جلسه معاونین دانشگاه ضمن تبیین وظایف خود اعلام داشتند تمامی تلاش خود را برای تسریع امور دانشجویان بکار خواهند گرفت.

در بخش دوم برنامه پس از پذیرایی سئوالات زیادی پیرامون مسائل آموزشی ، رفاهی ، پژوهشی و فعالیتهای فوق برنامه مطرح گردید که پاسخ لازم از طرف مسئولین داده شد و ریاست واحد تاکید نمودند حوزه ها با آمادگی لازم و کامل پاسخگوی دانشجویان باشند.

در ادامه بسیج دانشجویی دانشگاه ضمن قرائت پیام حوزه بسیج از دانشجویان دعوت نمودند که با ارتباط بیشتر و همکاری و تعامل سعی در تلطیف فضای فرهنگی و معنوی دانشگاه داشته باشند.

در این جلسه بسته های فرهنگی شامل راهنمای تحصیلی ، برگه های نوشتاری و دیگر وسایل مورد نیاز بین دانشجویان توزیع گردید.

| چهارشنبه ٢٠ مهر ۱۳٩٠ | ٩:٢۱ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com