روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه مراسم تجلیل از 125 نفر از فرزندان ممتاز کارکنان و اساتید این واحد دانشگاهی با شکوه خاصی برگزار گردید .

در این مراسم که پدران و مادران دانش آموزان حضور داشتند حیدری نوری ضمن خوش آمدگویی به همکاران دانشگاهی و خانواده های محترم آنان طی سخنانی به نقش بی بدیل اولیاء در تربیت فرزندان پرداختند و یادآور شدند این فرزندان زیباترین گلهای باغ خلقتند و شما پدران و مادران باغبانان این گلها هستند وبا دانش  و آگاهی و بهره گیری از راهکارهای تربیتی می توان این گلها را پرورش داده تا از عطر دل انگیز آنان جامعه اسلامیمان معطر گردد.

وی با بیان برخی نکات تربیتی تاکید نمودند که رعایت تفاوتها در دانش اموزان و عدم تحمیل مسائل فوق توانایی آنها می تواند راهگشای آینده و شکوفایی استعدادهای بالقوه آنان باشد.

در این مراسم با استفاده از گروههای هنری برنامه های شادی به اجرا درآمد و طی سه مرحله مسابقه به بیش از 15 از آنان جوایز اهداء گردید . در این مراسم لوح تقدیر ارسالی از سازمان ، همچنین هدایا تهیه شده بهمراه ویژه نامه فرهیختگان که تصاویر دانش آموزان ممتاز واحد در آن درج گردیده بود ، با تشویق اولیاء به آنان تقدیم گردید ودر پایان با ضیافت شام از کلیه حاضرین پذیرایی بعمل آمد.

| سه‌شنبه ٢٦ مهر ۱۳٩٠ | ۱۱:٢٢ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com