روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه به منظور تعیین اعضای جدید انجمن اولیا و مربیان دبستان دخترانه سما واحد ساوه ، جلسه ای با حضور رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما و اولیا و مربیان دبستان دخترانه سما واحد ساوه در محل سالن اجتماعات این آموزشکده برگزار شد.

در این مراسم ابتدا پس از پخش قرآن و سرود جمهوری اسلامی ایران ، تیزر بیستمین سال تاسیس سازمان سما پخش شد . در ادامه مهندس آقامیری معاون دانشگاه ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور اولیا ء و مربیان محترم ، اشاره ای به بیستمین سال تاسیس سازمان سما داشتند و رشد و توسعه روز افزون سما که یکی از معاونت های دانشگاه آزاد اسلامی می باشد را مرهون مدیریت مدبرانه آقای دکتر جاسبی و آقای مهندس میر شمسی رئیس سازمان سما دانستند .

وی در ادامه با تاسیس سازمان سما در واحد  ساوه اشاره و افزودند سما واحد ساوه در سال 74 فعالیت خود را با یک دبستان و پیش دبستانی آغاز نمود و در حال حاضر یکی از مراکز بزرگ و معتبر در سطح کشور می باشد .

آقامیری در ادامه به فعالیتهای سما واحد ساوه اشاره نموده و اعلام داشت برگزاری دوره های طرح قدس در سما ، ایجاد پرتال اینترنتی جهت ارتباط بیشتر اولیاء با مدرسه ، ایجاد مجتمع آموزشی پسرانه و تعیین مکان مناسب جهت دبستان دخترانه سما که مورد دغدغه بسیاری از خانواده ها بود را از اقدامات سما واحد ساوه دانستند و ابراز امیدورای کردند با وجود امکانات و تجهیزات مناسب در سطح سما و دانشگاه روز به روز شاهد پیشرفت تعالی دانش آموزان باشند . در ادامه جلسه مدیر دبستان دخترانه سما واحد ساوه به بیان فعالیتهای دبستان در سال گذشته پرداختند و ارتباط اولیا با مدرسه را باعث رشد دانش آموزان دانستند و ابراز امیدواری کردند انجمن اولیا و مربیان امسال نیز به مانند سنوات قبل بتواند همکاری های لازم و مفیدی با مدرسه داشته باشند . پس از معرفی اعضای داوطلب ، انتخابات برگزار گردید و اعضای انجمن جدید معرفی شدند و جلسه با صلوات حاضرین به پایان رسید .

| یکشنبه ٢٩ آبان ۱۳٩٠ | ۸:۳٧ ‎ق.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com