روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی بنا به دعوت مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ساوه ، حیدری نوری ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در روز شنبه 28/8/90 با حضور در یکی از دبیرستانهای بزرگ ساوه  که اولیاء و نمایندگان انجمنهای اولیاء و مربیان و جمع کثیری از دانش آموزان و مسئولین اداره آموزش و پرورش حضور داشتند به ایراد سخنرانی پرداختند و مطالعه و کتابخوان را محور توسعه انسانی بر شمردند.

وی در بخشی از سخنان خود به نقش عظیم پدران و مادران برای آشنایی هر چه بیشتر فرزندان با کتاب و مطالعه پرداختند و بیان داشتند حلاوت مطالعه و ارتقاء سطح دانش و آگاهی ابتدا باید از پدران و مادران آغاز شود که در این راستا فرزندان ما نیز با مطالعه و کتاب مأنوس خواهند شد و یقیناً بهره مند شدن جوانان از دانش و آگاهی آنان را از آسیبهای اجتماعی حفظ نموده و زمینه های رشد و بالندگی را برای آنان فراهم می آورد. امروز توسعه جامعه در گرو داشتن انسانهای اهل مطالعه و برخوردار از دانش می باشد.

وی با اشاره به نسبت بسیار اندک جرم و بزه کاری در بین تحصیلکردگان و دانشگاهیان در مقایسه با سایر اقشار افزودند که کاهش و افزایش رفتارهای بهنجار و نابهنجار ، مستقیماً به میزان آگاهی و تحصیلات و مطالعات افراد بستگی دارد.

لازم بذکر است حیدری نوری در این نشست ، خانواده های ساوجی را با خدمات برجسته و ارزشمند دانشگاه آزاد آشنا نموده و تاکید نمودند همه تلاش کنید تا فرزندانتان به دانشگاه را یافته تا منشأ اثرات مفید برای جامعه خودشان باشند.

| یکشنبه ٢٩ آبان ۱۳٩٠ | ۱٢:٤٠ ‎ب.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com