روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

بمناسبت سی امین سالگردپیروزی شکوهمندانقلاب اسلامی مراسم با شکوهی در روز چهارشنبه 16/11/87 با حضورکلیه کارکنان و هیأت رئیسه برگزار گردید در این مراسم حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای ایمانی مقدم نماینده محترم نهاد مقام معظم رهبری در منطقه5 و جناب آقای عین الفضاه کارشناس فرهنگی منطقه 5 و جناب آقای صالحیان از منطقه بهرمند بودیم .

در این مراسم پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ، مولودی خوانی بمناسبت میلاد مسعود امام کاظم (ع) و قرائت اشعار بمناسبت پیروزی انقلاب اسلامی اجرا شد سپس جناب آقای ایمانی مقدم  طی فرمایشات ارزشمند و مبسوطی پیرامون پیروزی انقلاب اسلامی و روند شکل گیری این نهضت الهی راتبیین نمودند و بیان داشته اگر در قرون وسطی انسانها یک نفر یک نفر کشته می شدند امروزه گروه گروه بدست جامعه متمدن اروپا به مسلخ کشیده می شوند. ایران اسلامی طلایه دار علم و دانش بوده و خدمات بسیار ارزشمندی را به جامعه بشری نموده است ایشان در رابطه با وضعیت دانشگاهها بیان داشته که در گذشته هیچ دانشگاهی رنگ وبوی معنوی نداشت واگر کسی می خواست نماز بخواند نمی توانست.

 امروزبشریت به برکت انقلاب اسلامی معنویت پیدا کرده و مسیر تاریخ عوض شده وتمدن غرب در حال سقوط است. رسالت دانشگاهها امروز حفظ ارزشها و حرکت به سوی تولید علم است ودانشگاه آزاد اسلامی با عنایت الهی گامهای موثری در این زمینه برداشته است. در ادامه ریاست محترم دانشگاه طی سخنان مبسوط و عالمانه خود ضمن عرض تبریک ایام دهه  مبارکه فجر وعرض تبریک میلاد امام کاظم(ع) انتصابات جدید در واحد ساوه را اعلام نمودند ودر خواست همکاری از کلیه دوایر را داشتند. ایشان در طی سخنان خود با اشاره به حکومت پهلوی و

 

 

 

عملکردپنجاه ساله آنان فرمودند در حالی که شهرها و روستا در نهایت فقرو تنگ دستی زندگی می کردند در سال54 جشنهای 2500ساله را با هزینه دویست میلیون دلاری بر گزار کردند.جشن تاج گذاری و هم پیمان شدن با دولت غاصب اسرائیل و تعویض تاریخ اسلامی به شاهنشاهی از دیگر عملکرد های نابخردانه آنان بود و در نهایت شاه پس از فز فرار با خفت در غربت در کنار آباواجدادش یعنی فرعون به خاک سپرده شد ودر جایی دیگر مردی الهی که تمامی زندگیش برای خدا بود ،با اتکال به خداوند متعال مسیر  تاریخی را عوض کرد و برای جامعه بشری الگویی تمام عیارگردید. استقبال بی نظیر از امام (ره) که بیش از چهارونیم میلیون نفراز او استقبال کردند و طی ده سال پس از پیروزی انقلاب روح ایستادگی و مقاومت وشجاعت را به مردم ایران دمیدوامروز ایران اسلامی کشوری تاثیر گزار در سطح  جهان مطرح میباشد.

ایشان بیان داشتند دانشگاه آزاد اسلامی محصول فرهنگی انقلاب اسلامی است و کارکرد بسیار با ارزشی را داشته و بعنوان سند افتخاری در تاریخ انقلاب ثبت شده است وبر ماست که با وحدت وهمدلی با حفظ ارزشها و کارو تلاش بیشتر،دانشگاه را محل تولید علم و دانش و فن آوری نمائیم.در پایان ارشاداتی حفاظتی نیز به پرسنل محترم نمودند که مورد توجه حاضرین قرار گرفت./

                        احمد پیمانی

                      مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

| چهارشنبه ۱٦ بهمن ۱۳۸٧ | ٥:٠٠ ‎ب.ظ | روابط عمومی نظرات () |

Design By : shotSkin.com