برگزاری جشن ازدواج دانشجویی در واحد ساوه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در روز چهارشنبه 3/3/91 مصادف با روز آزادسازی خرمشهر ، جشن ازدواج دانشجویی  با حضور بیش از 130 زوج دانشجو و جمع کثیری از اولیاء دانشجویان و مسئولین شهرستان ساوه در سالن 2000 نفری شهرک دانشگاهی خاتم الانبیاء(ص) واحد ساوه برگزار شد.

در این مراسم ریاست واحد ضمن خیرمقدم و عرض تبریک به دانشجویان ،  با مدد از آموزه های قرآن و سیره نبوی مطالبی را پیرامون ازدواج و آثار ارزشمند آن برای دانشجویان بیان نمودند و اظهار داشتند ازدواج موجب رسیدن انسان  به آرامش و کمال و دور شدن انسان از وسوسه های شیطانی می گردد .

سخنران ویژه این مراسم حجه الاسلام و المسلمین دکتر تقوی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ساوه بودند که با بیانات شیوا و مبسوطی ، ازدواج را یک امر الهی برشمردند و آنرا سنت رسول خدا(ص) معرفی نمودند و پیوند زناشویی را موجب دوام و بقای انسان و آرامش روح و روان و امنیت جامعه دانستند.

در این مراسم برنامه های متنوعی همچون موسیقی سنتی ، موسیقی محلی ، مسابقه ، کیک بری ، عقد سمبلیک ، مدیحه خوانی بمناسبت میلاد امام محمد باقر(ع) برنامه باستانی و... اجرا شد و اجرای این جشن باشکوه توسط گروه هنری از صدا وسیمای مرکز قم صورت گرفت.

/ 0 نظر / 10 بازدید