تجمع بزرگ دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

با توجه ساخت فیلم موهن و اسائه ادب به ساحت مقدس و نورانی رسول مکرم اسلام(ص) و اهانت به گل سرسبد خلقت ، اساتید ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با تجمع در ساختمان دانشکده کشاورزی مراتب اعتراض به حرکت شیطانی استکبار جهانی و صهیونیسم را محکوم نمودند. در این تجمع باشکوه دکتر تقوی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ساوه طی سخنان مبسوطی عظمت و شان و بزرگی پیامبر بزرگوار را بر شمردندو ساخت فیلم موهن و اهانت به آن بزرگوار را نشانه کینه و اسلام ستیزی استکبار بیان نمودند . وی بیان داشتند پیامبر اکرم (ص) پدر روحانی بشریت است و آنان با این هتک حرمت دل بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان به درد آوردند.

امام جمعه ساوه در بخشی از سخنان خود بیان داشتند دین مبین اسلام به همه ادیان آسمانی با دیده احترام می نگرد و در قرآن کریم نام حضرت مریم(س) و حضرت عیسی (ع) و موسی (ع) را به پاکی یاد می کند اهداف دشمنان با ساخت این فیلم به دنبال از بین بردن عزت دینی و ایجاد تفرقه هستند در صورتی که در کتاب آسمانی ما قرآن در حداقل 30 آیه بعد از نام خدا و اطاعت از او نام رسول خدا آمده است.

در این مراسم بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه قرائت گردید و در مدح رسول مکرم اسلام(ص) مدیحه سرایی شد و در پایان مراسم پرچم امریکا واسرائیل با شعار مرگ بر امریکابه آتش کشیده شد و با اقامه نمازجماعت مراسم  به پایان رسید.

/ 0 نظر / 9 بازدید