از کارکنان جانباز دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه تجلیل بعمل آمد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه همزمان با هفته جانباز در مراسمی با حضور ئکتر پرویز رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه، سید مصطفی کشفی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ساوه و جمعی از معاونین و کارکنان این واحد دانشگاهی از ایثارگری های جانبازان و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در دوران دفاع مقدس با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه نیز در این مراسم طی سخنانی تجلیل از جانبازان و ایثارگران را به معنی تقدیر از ایثارگری های این عزیزان و ارج نهادن به مقام شامخ آنان عنوان کرد و گفت: جانبازان و ایثارگران یادگاران هشت سال دفاع مقدس و اسوه های واقعی جهاد، ایثار و فداکاری هستند .

 

مهدی پرویز افزود: جانبازان و ایثارگران نمونه های بارز استقامت و پایداری ملت ایران هستند و لازم است نسل جوان ما از جانبازان و ایثارگران درس شجاعت، صبر و استقامت را فرا گیرند.

 

وی ادامه داد: ملت ایران امروز مدیون شهامت و آزادگی تمام رزمندگان و ایثارگرانی است که از جان و زندگی خود برای امنیت ملی مایه گذاشتند و اقتدار و امنیت را برای ما به ارمغان آوردند.

 

وی اضافه کرد: یکی از رسالت های دانشگاه ها انجام کار فرهنگی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که منجر به ترویج فرهنگی پویا و اسلامی در دانشگاه ها و جامعه می شود.

دکتر پرویز همچنین با اشاره به نامگذاری سال جاری مبنی بر حماسه سیاسی حماسه اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری گفت: ملت سرفراز ایران اسلامی در انتخابات 24 خرداد ، حماسه ای جاوید رقم زد و نظام سلطه را مبهوت و عصبانی ساخت.

 

 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ساوه نیز در این مراسم در سخنانی گفت: رشادت ها، پایمردی ها و شجاعت های رزمندگان عزیز در دوران هشت سال دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است که مایه مباهات همه نسل ها خواهد بود.

 

سید مصطفی کشفی افزود: تجلیل و تکریم از ایثارگری های جانبازان و آزادگان و تمامی ایثارگران و خانواده های معظم آنان وظیفه همه افراد جامعه است و این عمل خداپسندانه موجب ترویج و تداوم فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه ها می شود.

 وی ادامه داد: جانبازان، آزادگان و ایثارگران افتخارات کشور ما محسوب می شوند و مظهر ایثار و فداکاری برای ملت ایران هستند.

 کشفی با بیان اینکه تجلیل از مقام جانباز تجلیل از فرهنگ ایثار و شهادت است، تصریح کرد: امروز دشمن توطئه های بسیار زیادی بر علیه جمهوری اسلامی انجام می دهد که با تأسی از فرهنگ ایثار و شهادت می توان در مقابل این توطئه ها مقاومت و دشمن را ناکام کرد.

  وی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه توجه ویژه ای به حضور ایثارگران در این مرکز علمی داشته و برنامه های راهبردی برای بهبود شرایط کاری و رفاهی آنان به انجام رسانده است.

 

 

در این مراسم جانبازان و آزادگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه به بیان خاطراتی از دوران اسارت و ایثارگری‌هایشان پرداختند.

/ 0 نظر / 33 بازدید