تجلیل از دانشجویان ممتاز در واحد ساوه

تقدیر و تجلیل از تلاش علمی و پژوهشی دانشجویان موجب انگیزه و فعالیت مضاعف آنان در زمینه تحصیلی خواهد شد ؛ در همین راستا واحد ساوه با لحاظ نمودن ملاکهای ویژه  با دعوت از حدود 150 دانشجو باتفاق اولیاء محترمشان ، طی مراسمی ویژه با اهداء لوح و هدیه و یک شاخه گل و ضیافت شام از آنان تجلیل بعمل آورد.

در این مراسم پس از تلاوت قران مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ، حیدری نوری ریاست واحد ضمن تقدیر از تلاش ارزشمند دانشجویان و حمایتهای بیدریغ اولیاء آنان به نقش علم و دانش و رسالت دانش آموختگان پرداخته  و با بیان خاطراتی از زندگی اندیشمند بزرگ ایران  دکتر حسابی به دانشجویان یادآور شدند در این برهه از زمان ، ما بیش از هر چیز به انسانهای عالم و اندیشمند نیازمندیم تا بتوانیم از این رهگذر میهن اسلامیمان را بعنوان کشوری مترقی و مقتدر معرفی نمائیم.

وی خطاب به دانشجویان ، آنان را انسانهای فرهیخته و دارای قابلیتهای بسیار بالا ذکر نمودند و تاکید داشتند از این پتانسیل و شرایط مطلوب باید استفاده نمائید و قله های علم و دانش بدست شما خوبان فتح گردد.

در این همایش برخی از دانشجویان و اولیاء در پشت تریبون قرار گرفته و ضمن تقدیر از حرکت بسیار ارزنده دانشگاه عوامل موفقیت فرزندان خود را بیان نمودند که این مدیریت می تواند برای همه خانواده ها قابل استفاده باشد.

در این همایش که بیش از 500 نفر از اولیاء و دانشجویان حضور داشتند برنامه های متنوعی نیز اجرا گردید.

/ 0 نظر / 8 بازدید