سخنرانی ریاست واحد ساوه قبل از خطبه های نماز جمعه شهرستان ساوه

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در آستانه هفته پژوهش و با توجه به تاکیدات مکرر ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر گرامیداشت  هفته پژوهش بر اساس مصوبه ستاد بزرگداشت هفته پژوهش منطقه 5 ، حیدری نوری رئیس واحد ساوه در روز جمعه 24/9/91 سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه شهرستان ساوه را بعهده داشتند.

 وی  با عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) طی سخنان مبسوطی به اهمیت پژوهش پرداختند و با
بهره گیری از فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله) سرمایه گذاری در امر پژوهش را بسیار ضروری دانستند و بیان داشتند علم موجب تولید ثروت و ثروت موجب بوجود آمدن  قدرت و قدرت حاکمیت را به دنبال دارد و تاکید مقام عظمای ولایت بر تولید علم و جنبش نرم افزاری بیانگر اهمیت علم و دانش و پژوهش می باشد.

با توجه به اینکه سال جاری توسط مقام معظم رهبری (مدظله) به نام تولید ملی و سرمایه گذاری ایرانی نامگذاری شده ریاست واحد ساوه تاکید داشتند فعالیتهای پژوهشی باید پیرامون این موضوع باشد و تاکید معظم له در شرایط تحریم ، اقتصاد مقاومتی است و آن مدیریت صحیح بر منابع و گذر از بحرانی است که بر اثر تحریم ، استکبار جهانی برای میهن اسلامیمان ایجاد نموده است که با عنایت الهی و ایستادگی و مقاومت مردم ولایتمدار این چالش برای ما فرصتی است تا توانمندی خود را در عرصه دانش و پژوهش و تولید به منصه ظهور برسانیم.

حیدری در پایان سخنان خود شعر زیبایی در مدح و منقبت حضرت امام حسین(ع) تقدیم نمازگزاران نمودند که موجب معنویت هر چه بیشتر مراسم گردید. در این مراسم امام جمعه محترم  شهرستان در بخش دوم خطبه های خود به مسائل مهم میهن اسلامیمان پرداخته و هفته پژوهش را به جامعه دانشگاهی تبریک گفتند و از حضور آنان به همراه ریاست و گروه معارف اسلامی در نمازجمعه تقدیر نمودند.

/ 0 نظر / 13 بازدید