برگزاری جشن بزرگ کوثر در واحد ساوه

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بمناسبت فرخنده میلاد باسعادت دخت نبی مکرم اسلام(ص) حضرت زهرا (س) با همکاری ناحیه مقاومت بسیج ساوه و دانشگاه آزاد اسلامی جشن باشکوهی با حضور بیش از 3000 نفر  از خواهران بسیجی و روسای ادارات شهرستان و جمعی از خانواده های معظم شهدا در سالن شهدای دانشجوی واحد ساوه برگزار شد . در این مراسم سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ساوه طی سخنانی با عرض تبریک میلاد حضرت زهرا(س) در فضایل آن بزرگوار سخنانی را ایراد نمودند و بیان داشتند عظمت و شخصیت آن بزرگ بانوی اسلام الگوی تمام عیاری است برای همه زنان عالم ، در ادامه از همکاری و تعامل بسیار ارزنده دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با نهادهای شهرستان بویژه ناحیه مقاومت بسیج تقدیر نمودند و حاصل این تعامل را تلطیف فضای فرهنگی و تعمیق ارزشهای دینی در شهرستان دانستند.

در این مراسم حیدری نوری ریاست واحد ساوه با قرائت قطعه شعری زیبا از سروده های خود در مدح حضرت فاطمه (س) این عید خجسته را تبریک گفته و به بیان فضایل و سیره آن حضرت پرداختند.

سخنران ویژه این مراسم حجه الاسلام و المسلمین دکتر اسماعیلی از اساتید حوزه و دانشگاه و کارشناس و مشاور خانواده بودند که طی سخنان مبسوطی به مسائل خانواده پرداخته و با بهره گیری از قرآن و احادیث و سیره عملی ائمه معصومین (ع) همکان را به تمسک به این طریق هدایت دعوت نمودند .

این مراسم توسط مجری توانمند و گروه هنری از صداوسیمای مرکز قم اجرا شد و در پایان مراسم به خانواده معظم شهدا و جمعی از فرماندهان پایگاههای بسیج هدایایی اهداء گردید.

/ 0 نظر / 10 بازدید